• وبلاگ : .
 • يادداشت : كرب و بلات بهشت اعظمه ....
 • نظرات : 1 خصوصي ، 4 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  سلام

  همانطور که اطلاع داريد براي افزايش بيننده سايت يا وبلاگمان،موتورهاي جستجو خيلي مهم هستند. و يکي از روشهاي فوق العاده مهم و از همه جالبتر رايگان افزايش امتياز در موتورهاي جستجو ، تبادل لينک بين سايتها و وبلاگهاست.

  سايت محور مشتاق تبادل لينک با شماست.

  به همين منظور شما مي توانيد با ثبت لينکتان درhttp://www.mehvar.com/link/register.aspx بطور کاملا رايگان از اين مزيت استفاده کنيد. همچنين خواهشمنديم متقابلا لينک http://www.mehvar.com

  را درسايت يا وبلاگ خود با يکي از عنوانهاي :

  سايت نيازمنديها

  نيازمنديها

  آگهي رايگان

  فروشگاه اينترنتي

  حراجي اينترنتي

  لينکستان

  قرار دهيد. بدون اينکه اجباري در ثبت لينک ما داشته باشيد در اولين فرصت و در سريعترن زمان لينکهاي ثبت شده را تاييد وارادتمان را کامل مي کنيم.

  نکته ضروري

  با توجه به اينکه بعضي از دوستان هنگام تکميل فرم ثبت لينک به قسمت کلمات کليدي توجه خاصي ندارند و يا نام خود و يا کلماتي غير مرتبط با سايتشان را قرار مي دهند، حال آنکه اين قسمت، چون توسط موتورهاي جستجو ايندکس مي شود از اهميت فوق العاده بالايي برخوردار هست. خواهشمنديم براي دريافت نتيجه مطلوبتر از ثبت لينکتان در سايت محور کلمات کليدي سايتتان را که مي خواهيد افراد با جستجوي انها به سايت شما هدايت شوند حتما در اين قسمت درج نماييد.

  + fm(راديو)انتظار 

  سلام مطالبه وبلاگتون خيلي بي محتوا شده اصلاً من يه ژيشنهاد دارم برادر چه طوره به جاي اسم وبلاگ تون بنويسيد به طرف مسجد

  كسي كه اسمه وبلاگش به سوي امام زمانه بايد مطالبه امام زماني بنويسه نه حاشيه اي...

  التماس دعا

  يا مهدي(ع)

  پاسخ

  بسم رب المهدي (عج) 0 سلام - شكر خدا مطلب آخرم كه ربطي به مسجد نداشت - بهتر بود مي گفتيد چرا پي نوشت ها و زير خط هاتون به طرفه مسجده .... - ضمنن كاشكي به جاي اسم (( غير )) توجهي به آي پي تون مي كرديد كه مي افته .... ممنون از راهنمايي تون هر چند كه خودم هم اعتراف كرده بودم .... - همين - والسلام ! - يا زهرا (س)

  سلام
  حضرت مهدى (عج ): ملعون است ملعون است كسى كه نماز صبحش را تاخير بيندازد تا زمانى كه ستارگان محو شوند.
  سبب قرب داورست نماز
  فرق مومن ز كافر است نماز

  در ميان خدا و مخلوقش
  ارتباطى مكرر است نماز

  سپر آتش است روزه ولى
  ناجى روز محشر است نماز

  مهر آل على است روح نماز
  بر محمد و آل او صلوات

  التماس دعا

  تا بوده همين بوده است. اصولا جهان ما جهان عجيبي است! هيچ در هيچ و به تعبير قرآن: «لهو و لعب»! اما از انجا که ما فرزند اين جهانيم و طبعا بايد در اين جهان زندگي کنيم، راز هيچ و پوچ بودن آن بر ما پوشيده مي ماند. خيمه حيات دينوي بر ستون غفلت استوار است.